Izabrani voditelji podružnica ZGH

 Na današnjoj konferenciji za medije predsjednik Uprave Ivo Čović objavio je imena izabranih direktora podružnica Zagrebačkog holdinga d.o.o. Od ukupno 23 podružnice, 11 direktora ostalo je nepromijenjeno, dok je 12 podružnica dobilo nove voditelje.

Novi direktor Čistoće je Branimir Valašek, Stanogradnje Filko Cezner, Tržnice Zagreb Dario Kobeščak, Upravljanje sportskim objektima Ivo Erić, podružnice Vladimir Nazor Srđan Vlaović, Vodoopskrbe i odvodnje Davor Poljak, Zagreb parkinga Robert Mišeta, Zagrebačkih cesta Alen Gospočić, Zagreb Arene Tomislav Pervan, Gradske plinare Zagreb - Opskrba d.o.o. Milovan Buchberger, a Zagreb Centruma Goran Krmpotić.

Dosadašnji direktori koji će i dalje ostati na svojim dužnostima su: Bože Čović u AGM-u, Ante Cicvarić u Autobusnom kolodvoru, Ljerka Ćosić i dalje će voditi Gradska groblja, Joško Jakelić Gradsko stambeno komunalno gospodarstvo, Robne terminale Zagreb i dalje će voditi Tada Cigić, u Zagrebačkom digitalnom gradu ostaje Ivana Krivić, na Zagrebačkom Velesajmu Mirela Bartolec, u ZET-u Dubravko Baričević, u ZGOS-u Zlatko Milanović, u Zrinjevcu Igor Toljan, a u Gradskoj plinari Zagreb Bruno Lacković.

Za člana Uprave Zagreb plakata d.o.o. u kojem Holding ima svoj udio zajedno s tvrtkom Media d.o.o. bit će predložen Boris Guina.

Predsjednik Uprave Ivo Čović  objasnio je kako je riječ o kvalitetnim stručnjacima koji su dosada obnašali  vrlo odgovorne funkcije, a nove dužnosti preuzet će od ponedjeljka.
„Ne bi stavio svoj potpis na odluku izbora direktora da nisam siguran da je Uprava izabrala najbolje od impozantnog broja prijava“, kazao je Ivo Čović.

Dosadašnjim voditeljima podružnica bit će ponuđeno novo radno mjesto unutar Zagrebačkog holdinga d.o.o.
 
Popis voditelja podružnica Zagrebačkog holdinga d.o.o.:

AGM Bože Čović; dipl. politolog
Autobusni kolodvor Ante Cicvarić; dipl. ing. strojarstva
Čistoća Branimir Valašek; mr. sc. kemijskog inženjeringa
Gradska groblja Ljerka Ćosić; prof. francuskog jezika i književnosti i sociologije
GSKG Joško Jakelić; dipl. ing. građevine
Robni terminali Tada Cigić; dipl. oec
Stanogradnja Filko Cezner; dipl. ing. arhitekture
Tržnice Zagreb Dario Kobeščak; dipl. oec.
Upravljanje sportskim objektima Ivo Erić, dipl. inž. poljoprivrede-agroekonomike
Vladimir Nazor Srdjan Vlaović; mr. sc. oec.
Vodoopskrba i odvodnja mr. Davor Poljak; dipl.ing.
Zagrebparking Robert Mišeta; dipl. ing. elektrotehnike
Zagrebačke ceste Alen Gospočić; dr. sc.
Zagrebački digitalni grad Ivana Krivić; dipl. ing., elektrotehnike
Zagrebački velesajam Mirela Bartolec; dipl. oec.
ZET Dubravko Baričević; dipl. ing. elektrotehnike
ZGOS dr.sc. Zlatko Milanović; dipl. ing. strojarstva
Zrinjevac Igor Toljan; dipl. ing. šumarstva
Gradska plinara Zagreb- Opskrba d.o.o. Milovan Buchberger; dipl. ing. strojarstva
Gradska plinara Zagreb d.o.o. Bruno Lacković; dipl. ing. strojarstva
Zagreb Arena d.o.o. Tomislav Pervan, dipl. inž. arh.
Zagreb Centrum d.o.o. Goran Krmpotić; dipl. oec.
Zagrebplakat d.o.o. Boris Guina; dipl. oec.